Jak do nas dotrzeć?
Biuro:
ul. Śląska 8
73-110 Stargard Szczeciński
tel. 91 573 45 99


Co to jest audyt oprogramowania?

Usługi audytu i zarządzania oprogramowaniem polegają na analizie oprogramowania w firmach klientów, uporządkowaniu licencji i wdrożeniu procedur ułatwiających korzystne używanie oprogramowania i innych zasobów IT.
Czynności te wykonywane są przez niezależne firmy audytowe, a nasza firma jest jedną z nich.

Czemu służy audyt?

Celem audytu jest zaprowadzenie porządku w oprogramowaniu, tak by klient miał pewność, że każdy program w jego firmie jest używany zgodnie z licencjami i optymalnie wykorzystywany przez pracowników.

Jakie korzyści przynosi audyt i zarządzanie oprogramowaniem?

Zarządzanie oprogramowaniem to wymierne oszczędności dzięki świadomemu wykorzystaniu oprogramowania i korzystaniu z najodpowiedniejszych opcji zakupowych (licencje grupowe, uaktualnienia).
Odpowiednie zarządzanie oprogramowaniem skutkuje też zmniejszeniem kosztów pomocy technicznej dzięki standaryzacji i usunięciu zbędnych i przestarzałych elementów.

Dlaczego warto?

Audyt wykonany przez naszą firmę daje Państwu wiedzę na temat posiadanego oprogramowania, oraz możliwość efektywnego zarządzania zasobami IT. Dzięki usługom audytu i zarządzania oprogramowaniem macie Państwo pewność, że wszystkie programy używane są efektywnie i zgodnie z prawem.

Nasze kompetencje

Nasza firma w ramach programu Software Assets Management prowadzonego przez Microsoft przeszła szereg rygorystycznych szkoleń i uzyskała certyfikat poświadczający kompetencje do wdrażania usług audytu i zarządzania oprogramowaniem.


Kontakt: dariusz.kuc@dos.stargard.pl tel. 0601 78 54 91